Kurumsal

2000 yılında başlayan ticari hayatımıza, Bolworm Bolgübsan Bolu Gübre Sanayii ve Ticaret limited Şirketi adı ile, 2018 Yılında Organik, Organomineral, mikroorganizma içeren gübreler, doğal yöntemler kullanarak zararlılarla ve hastalıklarla mücadele ürünleri ile, tarım sektörüne giriş yaptık. 2019 yılı itibariyle, BOLVİT markası adı altında, bitkisel, doğal, organik ve mikroorganizmalar ile, hayvanlara yem katkı ürünlerini ürün portföyümüze ekledik.

Her geçen gün, doğal üretim yöntemleri önemi daha da önem kazanmaktadır. Sağlıklı, kaliteli, yüksek verimli ürünler üretilmesi ve bu ürünlerin insanlar tarafından kullanılması hayati önem arz etmektedir. Sağlıklı nesillerin yetiştirilebilmesi, ülke kaynaklarının en yüksek seviyede kullanılması ve yurt dışına kaçan dövizin engellenebilmesi, dünya pazarları ile rekabet edilebilmesi için, büyükbaş hayvanlar ile besi, süt, kanatlı hayvanlar ile besi ve yumurta, arıcılık ile bal, balık vs. üretiminde bitkisel, doğal organik mikroorganizma içerikli yem katkı ürünlerimiz ile, müşteri odaklı, satış öncesi ve sonrası eğitim ve süreç takibi ile sektörün lokomotifi olmaya BOLVİT markası ile devam ediyoruz.

Geniş bir vizyon ile, yenilikçi, araştırmacı, Ar-Ge’ ye büyük önem veren, bilim ve teknolojiyi en yüksek düzeyde kullanmaya özen gösteren bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz..

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda, insanlığa yüksek kalitede tamamen doğal ürünlerimiz ile hizmet vermeye devam ederken, ülkemiz ekonomisine de yüksek miktarda katma değer kazandırıyoruz.